Aktuální trendy v plastické chirurgii

0

Aktuální trend v estetické medicíně se jednoznačně vrací zpátky k přirozenosti. Zde se dozvíte o nejnovějších metodách pro získání krásné, zářící a zdravé pleti.V Mote Carlu se před nedávnem setkali nejlepší lékaři v oblasti plastické chirurgie na mezinárodním kongresu estetické medicíny. Tématem byla krása, která působí co nejpřirozeněji i když jí trochu pomůžeme. A co se tam nového probíralo?V boji proti vráskám a dvojité bradě jsou momentálně nejvíce trendy neinvazivní nebo tzv. miniinvazivní zákroky. Okamžitě viditelný efekt nebo výsledky bez jizev je možné získat pomocí ultrazvuku. Používá se k tomu zařízení Ulthera, které komprimuje ultrazvukové paprsky a je známé např. z diagnostiky nebo se jím také rozbíjí ledvinové kameny. Toto zařízení dokáže pomocí termické energie zasáhnout níže ležící vrstvy kůže, podporuje tvorbu kolagenu v elastických vláknech, které se stahují a tím způsobují okamžitý efekt liftingu. Pacienti to dokonce mohou v průběhu zákroku sami přezkoušet! V dalších týdnech se vytváří nový kolagen.

Po nanesení krému se znecitlivujícím účinkem trvá jedno ošetření podle oblasti 30 až 60 minut. Doporučuje se ošetření krku, obličeje a dekolté.

Z Hollywoodu se nyní do Evropy dostal tzv. „upíří lifting“. K tomu je třeba vlastní krve pacienta, která se odebere a speciálně upravuje. Rozdělí se na různé vrstvy a zůstává gel, který obsahuje trombocyty. Následně se injekčně vpravuje do kůže a dochází k zesilujícímu působení vícero faktorů, kromě působení gelu podporují i mikrovpichy způsobené jemnými jehličkami samoléčící mechanizmy kůže. Zvýší se elasticita kůže a sníží se viditelnost vrásek.

Dalším zajímavým ošetřením je „liquid-facelift“. Zde se pracuje s injekcemi hyaluronu, přičemž v nejnovějších produktech jsou molekuly natolik volně propojené, že se dokáží přizpůsobit pohybům obličeje. Často se toto ošetření doplňuje injekcí botoxu, která má obličejové svaly uvolnit, ale ne znepohybnit.

Všechny tyto metody je možné provést i během pauzy na oběd. Ceny jsou různé, záleží na oblasti a na lékaři.

1.5.2017 |

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


© 2020 Kliniky.cz. All Rights Reserved. Directory theme
WordPress Directory Theme

Classified Ads Software

Přejít k navigační liště